Pirmoji savaitė naujuose namuose ir vyriško drabužių skyriaus radiniai

15:35:00


Štai ir pralekė pirmoji savaitė Ispanijoje. Kur jau pralekė - praskriejo it viena trumpa akimirka. Jausmas toks, lyg gyventume čia jau keletą mėnesių. Trejus metus svajojau apie tai, kaip žvarbią, niurią žiemą leisiu saulėtoje šalyje. Pagaliau svajonė išsipildė! Danguje nematyti nė vieno debesėlio, o aš vilkėdama marškinėlius trumpomis rankovėmis, trečiame aukšte esančioje terasoje rašau šį įrašą. Svajokit atsargiai, draugai!


Vakarus leidžiame pakrantėje mėtydami akmenis į jūrą, tyrinėjame apylinkes, arba važiuojame į kaimyninius miestus. Klimatas, maistas, atmosfera - tiesiog pasaka. Ispanų kalba - lengva, todėl jau be didelių problemų susišneku su vietiniais. Didžiąją laiko dalį vilkiu sportinius, judesių nevaržančius drabužius (kas man yra itin nebūdinga) ir visi jie yra iš "4F".


Su prekiniu ženklu bendradarbiauju jau daugiau negu trejus mėnesius, tačiau tapau jų lojalia kliente ir pati perku tiek drabužius sau, tiek mažąjam. Jų "arkliukas" - kainos ir kokybės santykis. Kadangi Ispanijoje žiemos sezonu orai yra visiškai nenuspėjami, į lagaminą įsimečiau ne tik lengvas palaidines, bei sukneles, bet ir iš anksto pasirūpinau šiltesniu sportiniu kostiumu. Jeigu nuoširdžiai, tai ačiū Dievui, kadangi nusileidus saulei temperatūra nukrenta bene per pus. Turbūt nieko nenustebinsiu, tačiau jį radau vyriškų prekių skyriuje. Nešioju 38-40 dydžio drabužius ir esu aukšta, todėl vyriškas "S" man tiko kuo puikiausiai!


Nuotraukose "4F" aprangą vilkiu ne tik aš, tačiau ir  Danielius, kuris susižavėjęs mano chameleoniniais sportbačiais kas kart juos nuoširdžiai giria ir prašo pademonstruoti prieš saulę. Linkėjimai iš saulėtosios Kosta Blankos! Siunčiame saują gero oro is saulės spindulių.

You Might Also Like

0 COMMENTS

INSTAGRAM @absentta